Aktualności

W związku z prognozowanymi na dziś i najbliższe dni opadami deszczu i deszczu ze śniegiem oraz znacznym spadkiem temperatury Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie zdecydował o rozpoczęciu akcji zimowego utrzymania dróg w mieście.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów linii nr 5, 6 i 206, że od wtorku 13 listopada 2018 r. od godz. 7:00 zostanie otwarty południowy wlot ulicy Krzyskiej do Spokojnej a jednocześnie zostanie zamknięty północny wlot z ulicy Spokojnej w ulicę Krzyską. Powyższe działania spowodują, że na trasach linii nr 5, 6 i 206 zostaną wprowadzone zmiany w trasach kursów.

 

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że w poniedziałek 12 listopada 2018 r. wszystkie linie tarnowskiej komunikacji miejskiej będą obsługiwane według rozkładów jazdy na soboty.

więcej »

Od dnia 13 listopada 2018 r. na okres kilku tygodni zostanie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Kochanowskiego. Powodem zamknięcia przejazdu są prace drogowe zlecone przez PKP mające na celu modernizację tego przejazdu. Z powodu zamknięcia przejazdu, na czas trwania robót drogowych, zmienione zostają zasady kursowania linii 2, 41 i 210 do Strefy Aktywności Gospodarczej i pod Zakłady Mechaniczne.

 

więcej »

W niedzielę 4 listopada 2018 zostanie przeprowadzony ulicami Tarnowa bieg uliczny o nazwie „Tarnowska Dyszka 2018” organizowany przez Fundację Kocham Góry.  W związku z organizacją biegu, w godzinach od 9:30 do 10:50 wystąpią całkowite lub częściowe zamknięcia ulic (m.in. droga obok Gemini, Al. Matki Bożej Fatimskiej, Nowodąbrowska, Starodąbrowska, Słoneczna, Sitki, Romanowicza, Klikowska, Elektryczna) a na liniach 0, 2, 3, 5, 6, 11, 14, 24, 30, 31, 33, 206, 222 i 229 będą obowiązywały trasy objazdowe.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie w piątek 2 listopada 2018 r. uruchamia dodatkowe linie okolicznościowe (specjalne) C1, C2 oraz C5 do cmentarzy w Krzyżu, w Mościcach i w Klikowej.  Pozostałe linie kursują w tym dniu według rozkładu jazdy na dni robocze.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 4 listopada 2018 r. ulega zmianie rozklad jazdy linii nr 31. Zmianie ulega wyłącznie rozkład jazdy na dni świąteczne. Korekty rozkładowe mają na celu dostosowanie odjazdów do nabożeństw w kościele przy ul. Tuchowskiej.

więcej »

Na zlecenie Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie Politechnika Krakowska przygotowuje projekt optymalizacji sieci linii komunikacji miejskiej w Tarnowie. W ramach przygotowania tego dokumentu utworzona została ankieta mająca na celu pozyskanie informacji na temat zachowań komunikacyjnych mieszkańców, preferencji wyboru ważności kryteriów jakości oraz oceny poszczególnych kryteriów jakości komunikacji miejskiej w Tarnowie.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie w dniu 1 listopada 2018 r. uruchamia dodatkowe linie okolicznościowe (specjalne) C1, C2, C3, C4 oraz C5 do cmentarzy w Krzyżu, w Mościcach i w Klikowej oraz dodatkowe kursy na linii nr 9.  Ponadto, w związku ze zmianą organizacji ruchu w sąsiedztwie cmentarzy, ulegają zmianie trasy niektórych linii komunikacji miejskiej.

 

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że w sobotę 13 października 2018 organizowany jest przez Stowarzyszenie Sportowe "SOKÓŁ TARNÓW" bieg uliczny pn. „XXVII Tarnowski Bieg Leliwitów”. Trasa biegu przebiega m.in. ulicami: Bema, Bernardyńską i Szeroką. Z tego względu, na czas organizacji biegu, przewidziane są objazdy na trasach linii 2, 9, 12 i 30.

więcej »
« Nowsze wpisy
Starsze wpisy »

Tarnowski Rower Miejski
ePuap
© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl