Aktualności

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, iż z uwagi na przebudowę ul. Wiśniowej od dnia 11.10.2017 r.  do odwołania zostaje przeniesiony przystanek "Tarnów - Wiśniowa".

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że z uwagi na remont nawierzchni ul. Krakowskiej od dzisiaj (tj. 06.10.2017 r.) do odwołania przystanek Nowy Świat – Krakus będzie nieczynny.

więcej »

W poniedziałek 9 października 2017 (przez całą dobę) oraz we wtorek 10 października 2017 do godz. 17:00 będzie nieczynny przystanek Słoneczna – Fatimskiej. Przyczyną wyłączenia przystanku jest planowane frezowanie nawierzchni oraz układanie masy asfaltowej na przebudowywanym odcinku ulic Al. Matki Bożej Fatimskiej i ul. Słonecznej.


więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że w dniu 8 października 2017 organizowany jest przez Stowarzyszenie Sportowe "SOKÓŁ TARNÓW" bieg uliczny pn. „XXVI Tarnowski Bieg Leliwitów”. Trasa biegu przebiega m.in. ulicami: Bema, Bernardyńską i Szeroką. Z tego względu, na czas organizacji biegu, przewidziane są objazdy na trasach linii 2, 9, 12 i 30.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że w dniu 20 września 2017 r. został przekazany plac budowy dla wykonania zadania pn. ”Remont ul. Kapitulnej.” Termin realizacji zadania to 4 miesiące od daty przekazania placu budowy. W związku z powyższym w dniu 2 października 2017 r. planowane jest zamknięcie ulicy oraz rozpoczęcie robót.

 

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 7 października 2017 r. ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr 1, 12 i 31. Zmiany w rozkładach zostały dokonane w wyniku zgłoszonych wniosków przez użytkowników komunikacji miejskiej w Tarnowie.

 

więcej »

22 września 2017 roku, podobnie jak w latach ubiegłych, obchodzony jest Europejski Dzień Bez Samochodu. Jest to międzynarodowa kampania promująca zastąpienie samochodu komunikacją miejską, rowerową czy pieszą. W tym dniu wszyscy właściciele lub współwłaściciele samochodów osobowych mogą podróżować bezpłatnie wszystkimi  autobusami tarnowskiej komunikacji miejskiej. Taka możliwość wynika z uchwały nr XII/136/2015 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 9 lipca 2015 r.

więcej »
Ekopiknik odwołany - 2017-09-21

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne Ekopiknik w Parku Strzeleckim, który miał odbyć się jutro, 22 września, został odwołany.

więcej »

Tarnów włączył się w Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT), który rozpocznie się w najbliższą sobotę 16 września. W jej ramach mieszkańcy będą mogli m.in. bezpłatnie podróżować komunikacją miejską (w dniu 22 września), wziąć udział w pikniku w Parku Strzeleckim i rywalizować w konkursach z nagrodami. 

więcej »

Bilety jednorazowe komunikacji miejskiej w Tarnowie są już dostępne do nabycia we wszystkich automatach Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej (do tej pory nabyć można było jedynie bilety okresowe). Kupować można je we wszystkich stacjonarnych i mobilnych automatach MKA, a także w aplikacji iMKA.

więcej »
» Prawo

Redagowane przez:
Monika Piwowarczyk
mpiwowarczyk@tok.tarnow.pl
ul.Bernardyńska 24, 33-100 Tarnów tel/fax 014 6888630, 6888631

Strona odwiedzona: 334582 razy

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie