Aktualności

Objazd na trasach linii 5, 6 i 206 od dnia 1 września 2018 r.

2018-08-30

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 1 września 2018 r. od godz. 15:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Spokojna – Krzyska spowodowana rozpoczęciem przebudowy południowej części tego skrzyżowania. W efekcie wprowadzonej zmienionej organizacji ruchu, autobusy linii nr 5, 6 i 206 nie będą kursowały odcinkiem ulicy Krzyskiej od Al. Matki Bożej Fatimskiej do ulicy Spokojnej. Na trasach linii nr 5, 6 i 206 od dnia 01.09.2018 od godz. 15:00 będą obowiązywały trasy objazdu ulicami Nowodąbrowską i Spokojną.

 

 

 

 

Linia nr 5, trasa przejazdu od ul. Wiśniowej do ul. Szkotnik będzie przebiegać ulicą Krzyską, Spokojną, Nowodąbrowską, Al. Matki Bożej Fatimskiej, Mickiewicza, Szkotnik. W kierunku od ul. Szkotnik do ul. Wiśniowej trasa linii 5 nie ulega zmianie.

 

Linia nr 6, trasa przejazdu w kierunku ul. Wiśniowej będzie przebiegać przez Al. Matki Bożej Fatimskiej, Nowodąbrowską, Spokojną i Krzyską. Trasa powrotna w kierunku ul. Szkotnik i ul. Do Huty nie ulega zmianie.

 

Linia nr 206, trasa przejazdu w kierunku Pawęzowa będzie przebiegać przez Al. Matki Bożej Fatimskiej, Nowodąbrowską, Spokojną i Krzyską. Trasa powrotna w kierunku ul. Szkotnik i ul. Do Huty będzie przebiegać ulicą Krzyską, Spokojną, Nowodąbrowską i dalej trasa bez zmian.

 

Na trasach objazdu obowiązują wszystkie przystanki zlokalizowane wzdłuż wytyczonej trasy przejazdu autobusów.


Zobacz schemat trasy objazdu na liniach 5, 6 i 206 obowiązujący od 01.09.2018 r.

 


Tarnowski Rower Miejski
ePuaptelefony interwencyjne
© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl